LogowanieLICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj11
Wczoraj6
Wizyt w tygodniu43
Wizyt w mesiącu11
Łącznie wizyt36572

Powered by Kubik-Rubik.de


Obozy sportowe
Zimowy obóz sportowo-rekreacyjny 2015 w Zawoi

Tradycyjnie w czasie ferii zimowych w okresie od 25.01 do 31.01.2015 zorganizowano zimowy obóz sportowo-rekreacyjny w Zawoi.

Więcej…
 
Letni obóz sportowo-rekreacyjny 2014 w Kłaninie

W dniach 30.07 - 10.08 odbył się obóz sportowo - rekreacyjny w Kłaninie kolo Władysławowa. W obozie wzięli udział zawodnicy, którzy systematycznie trenują oraz młodzież chcąca podnieść swoje umiejętności z piłki nożnej. W godzinach popołudniowych rozgrywano mecze w ramach "Ligi obozowej". Oprócz systematycznych treningów uczestnicy codziennie korzystali z uroków przepięknej i obszernej plaży nad morzem w okolicach Karwi i Jastrzębiej Góry. Odbyła się również wycieczka do Trójmiasta na której zwiedzono port w Gdyni, stadion PGE ERGO ARENA oraz starówkę Gdańsku.

Zdjęcia w galerii

 
Zimowy obóz sportowo-rekreacyjny 2014 w Zawoi

W dniach 16 – 22.02.2014r. w Zawoi u podnóża Babiej Góry odbył się obóz sportowo-rekreacyjny.

Wzięli w nim udział zawodnicy z rocznika 1999 Uczniowskiego Klubu Sportowego NAREW, którzy intensywnie przygotowywali się do rundy wiosennej rozgrywek  oraz ćwiczyli umiejętność jazdy na nartach.

W zimowisku uczestniczyła również grupa dzieci i młodzieży chcąca aktywnie spędzić ferie. Tegoroczna zima nie obfituje w opady śniegu, jednak dzieci miały możliwość pod okiem instruktora uczyć się i doskonalić jazdę na nartach na sztucznie zaśnieżanych stokach.  Na lodowisku ORLIK ze sztucznie mrożoną taflą lodu doskonaliły jazdę na łyżwach. Oprócz sportów zimowych wspaniale bawiły się na dyskotece oraz  przy ognisku piekąc kiełbaski.

Aktywnie spędzony czas na zimowisku to także wycieczki. W drodze do Zawoi dzieci uczestniczyły we Mszy Świętej w Częstochowie na Jasnej Górze. Spacer po Zawoi zakończył się zdobyciem szczytu góry Kolisty Groń (1114m).

W przedostatni dzień grupa pojechała  na wycieczkę autokarową zwiedzając najwyżej położony kościół w Polsce na Bachledówce, miejscowość Kamila Stocha – Ząb, oraz Zakopane ze skoczniami, Krupówkami , oraz kościołem na Krzeptówkach.  W drodze powrotnej do Ostrołęki dzieci zwiedziły Zamek Królewski na Wawelu oraz Sukiennice w Krakowie.

ZDJĘCIA W GALERII

 
Letni obóz sportowo-rekreacyjny 2013 w Gościnie koło Kołobrzegu

W dniach 30.07 - 11.08.2013 w Gościnie (koło Kołobrzegu) odbył się obóz sportowo-rekreacyjny. Wzięło w nim udział 60 uczestników. Każdy miał możliwość zwiększyć swoją sprawność fizyczną oraz podnieść umiejętności z piłki nożnej poprzez codzienne treningi oraz sparingi z drużynami z Poznania i Środy Śląskiej natomiast starsza grupa grała z zespołem z Kołobrzegu oraz Koszalina. Uczestnicy obozu oprócz codziennych treningów w piłkę nożną korzystali z uroków morza i plaży, zwiedzali Kołobrzeg, uczestniczyli w rejsie statkiem po morzu, oraz bawili się parku rozrywki DZIKI ZACHÓD, starsza grupa zwiedziła Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu oraz uczestniczyła w meczu KOTWICY Kołobrzeg.

Zdjęcia w galerii

 
Letni obóz sportwo-rekreacyjny 2013

Uczniowski Klub Sportowy „NAREW”

działający przy Szkole Podstawowej nr 2

zaprasza na obóz sportowo – rekreacyjny nad morzem

w Gościnie  (koło Kołobrzegu)

Termin obozu od 30 lipca do 11 sierpnia 2013r.

Zapewniamy wspaniały czynny wypoczynek nad morzem.

Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych w Internacie Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej               w Gościnie.

W planie przewidziano:

- zajęcia sportowo – rekreacyjne (piłka nożna) na kompleksie boisk sportowych ORLIK, sali sportowej    oraz kompleksie boisk do piłki nożnej z wykwalifikowaną kadrą;

- wycieczki autokarowe do Kołobrzegu i okolicznych miejscowości ze zwiedzaniem 
i  korzystaniem z atrakcji turystycznych;

- plażowanie na nadmorskich plażach w okolicach Kołobrzegu oraz kąpiel pod opieką ratownika;

- integracja z miejscową młodzieżą, poprzez wspólne gry, zabawy, ogniska, dyskoteki, rozgrywki    sparingowe             w piłkę nożną;

Atrakcyjna cena

Kontakt i zapisy:

Szkoła Podstawowa nr 2

Sławomir Kowalski – tel. 793959253

SPĘDŹ Z NAMI MIŁO I AKTYWNIE WAKACJE

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2