Harmonogram minutowy spotkań |
Piątek 26.08.2011r.
Weryfikacja zespołów przed rozpoczęciem turnieju 26.08.2011 w godz. 9.00 – 10.00 w namiocie na stadionie MOSiR ul. Witosa 1
1. MKS NAREW Ostrołęka 4. OSTROŁĘKA
2. SEMP Ursynów 5. DKS WKRA Działdowo
3. JFC JELGAVA (Łotwa) 6. UKS NAREW Ostrołęka
Boisko przy Szkole podstawowej nr 2 ul. Papiernicza 1
NR MECZU
|
|
|
BOISKO
|
WYNIK
|
GODZ.
|
1
|
1 MKS NAREW Ostrołęka
|
3 JFC JELGAVA
|
5
|
:
|
10.20
|
2
|
2 SEMP Ursynów
|
6 UKS NAREW Ostrołęka
|
5
|
:
|
11.10
|
3
|
3 JFC JELGAVA
|
4 OSTROŁĘKA
|
5
|
:
|
11.50
|
4
|
2 SEMP Ursynów
|
5 DKS WKRA Działdowo
|
5
|
:
|
12.30
|
5
|
1 MKS NAREW Ostrołęka
|
6 UKS NAREW Ostrołęka
|
5
|
:
|
13.15
|
|
OBIAD
|
13.00-15.00
|
6
|
4 OSTROŁĘKA
|
5 DKS WKRA Działdowo
|
5
|
:
|
15.10
|
7
|
2 SEMP Ursynów
|
3 JFC JELGAVA
|
5
|
:
|
15.50
|
8
|
6 UKS NAREW Ostrołęka
|
5 DKS WKRA Działdowo
|
5
|
:
|
16.30
|
9
|
1 MKS NAREW Ostrołęka
|
4 OSTROŁĘKA
|
5
|
:
|
17.10
|
10
|
1 MKS NAREW Ostrołęka
|
2 SEMP Ursynów
|
5
|
:
|
17.55
|
|
KOLACJA
|
17.30-19.15
|
|
|
Uroczyste otwarcie turnieju.
Mecz towarzyski Organizatorzy, Samorządowcy Ostrołęki – Trenerzy startujących zespołów
|
19.30
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(prosimy trenerów o zabranie ze sobą obuwia do grania)
Sobota 27.08.2011r.
|
ŚNIADANIE
|
7.30- 8.30
|
NR MECZU
|
|
|
BOISKO
|
WYNIK
|
GODZ.
|
11
|
1 MKS NAREW Ostrołęka
|
5 DKS WKRA Działdowo
|
5
|
:
|
9.00
|
12
|
3 JFC JELGAVA
|
6 UKS NAREW Ostrołęka
|
5
|
:
|
9.35
|
13
|
4 OSTROŁĘKA
|
2 SEMP Ursynów
|
5
|
:
|
10.10
|
14
|
3 JFC JELGAVA
|
5 DKS WKRA Działdowo
|
5
|
:
|
10.45
|
15
|
4 OSTROŁĘKA
|
6 UKS NAREW Ostrołęka
|
5
|
:
|
11.20
|
Po rozegraniu rundy zasadniczej odbędą się mecze dodatkowe o miejsca:
NR MECZU
|
Mecze o miejsca
|
BOISKO
|
WYNIK
|
GODZ.
|
16 o Vm
|
V
|
VI
|
5
|
:
|
12.05
|
17 o IIIm
|
III
|
IV
|
5
|
:
|
12.40
|
18 o Im
|
I
|
II
|
5
|
:
|
13.15
|
|
Uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród – MOSiR ul. Witosa 1
|
14.00
|
|
OBIAD
|
|
|
|
1. UKS NAREW Ostrołęka
2. K.S SEMP Warszawa Ursynów
3. MKS NAREW Ostrołęka
4. DKS WKRA Działdowo
5. OSTROŁĘKA
6. JFC JELGAVA Łotwa
|
|
|
|
|
|