LogowanieLICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj1
Wczoraj9
Wizyt w tygodniu1
Wizyt w mesiącu194
Łącznie wizyt28843

Powered by Kubik-Rubik.de


Zimowy obóz sportowo-rekreacyjny w Białym Dunajcu

 

W dniach 7.02 – 13.02.2016r odbył się obóz sportowo –rekreacyjny w Białym Dunajcu organizowany przez UKS Narew. Uczestnicy mieli możliwość nauki jazdy na nartach pod okiem instruktorów i opiekunów  na stokach w Białym Dunajcu oraz w miejscowości Małe Ciche. Warunki były bardzo dobre. Dzieci dobrze się bawiły, wszyscy wjechali wyciągiem na górę i samodzielnie zjechali. Dla wielu był to pierwszy kontakt z nartami.

Urozmaiceniem pobytu były wycieczki po Białym Dunajcu oraz do Zakopanego, wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Końcową atrakcją pobytu była kąpiel w otwartych basenach termalnych GORĄCY POTOK w Szaflarach.

Zdjęcia w galerii