LogowanieLICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj7
Wczoraj5
Wizyt w tygodniu7
Wizyt w mesiącu46
Łącznie wizyt32425

Powered by Kubik-Rubik.de


Zimowy obóz sportowo-rekreacyjny w Zawoi

W dniach 16 – 22.02.2014r. w Zawoi u podnóża Babiej Góry odbył się obóz sportowo-rekreacyjny.

Wzięli w nim udział zawodnicy z rocznika 1999 Uczniowskiego Klubu Sportowego NAREW, którzy intensywnie przygotowywali się do rundy wiosennej rozgrywek  oraz ćwiczyli umiejętność jazdy na nartach.

W zimowisku uczestniczyła również grupa dzieci i młodzieży chcąca aktywnie spędzić ferie. Tegoroczna zima nie obfituje w opady śniegu, jednak dzieci miały możliwość pod okiem instruktora uczyć się i doskonalić jazdę na nartach na sztucznie zaśnieżanych stokach.  Na lodowisku ORLIK ze sztucznie mrożoną taflą lodu doskonaliły jazdę na łyżwach. Oprócz sportów zimowych wspaniale bawiły się na dyskotece oraz  przy ognisku piekąc kiełbaski.

Aktywnie spędzony czas na zimowisku to także wycieczki. W drodze do Zawoi dzieci uczestniczyły we Mszy Świętej w Częstochowie na Jasnej Górze. Spacer po Zawoi zakończył się zdobyciem szczytu góry Kolisty Groń (1114m).

W przedostatni dzień grupa pojechała  na wycieczkę autokarową zwiedzając najwyżej położony kościół w Polsce na Bachledówce, miejscowość Kamila Stocha – Ząb, oraz Zakopane ze skoczniami, Krupówkami , oraz kościołem na Krzeptówkach.  W drodze powrotnej do Ostrołęki dzieci zwiedziły Zamek Królewski na Wawelu oraz Sukiennice w Krakowie.

ZDJĘCIA W GALERII