LogowanieLICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj2
Wczoraj4
Wizyt w tygodniu19
Wizyt w mesiącu41
Łącznie wizyt30153

Powered by Kubik-Rubik.de


Obóz sportowo-rekreacyjny w Gościnie (koło Kołobrzegu)

W dniach 30.07 - 11.08.2013 w Gościnie (koło Kołobrzegu) odbył się obóz sportowo-rekreacyjny. Wzięło w nim udział 60 uczestników. Każdy miał możliwość zwiększyć swoją sprawność fizyczną oraz podnieść umiejętności z piłki nożnej poprzez codzienne treningi oraz sparingi z drużynami z Poznania i Środy Śląskiej natomiast starsza grupa grała z zespołem z Kołobrzegu oraz Koszalina. Uczestnicy obozu oprócz codziennych treningów w piłkę nożną korzystali z uroków morza i plaży, zwiedzali Kołobrzeg, uczestniczyli w rejsie statkiem po morzu, oraz bawili się parku rozrywki DZIKI ZACHÓD, starsza grupa zwiedziła Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu oraz uczestniczyła w meczu KOTWICY Kołobrzeg.

Zdjęcia w galerii