Logowanie
LICZNIK ODWIEDZIN
Dzisiaj85
Wczoraj68
Wizyt w tygodniu347
Wizyt w mesiącu3710
Łącznie wizyt64892
Powered by Kubik-Rubik.de
Wczoraj68
Wizyt w tygodniu347
Wizyt w mesiącu3710
Łącznie wizyt64892
Powered by Kubik-Rubik.de
| Obóz sportowo-rekreacyjny w Gościnie (koło Kołobrzegu) |
|
W dniach 30.07 - 11.08.2013 w Gościnie (koło Kołobrzegu) odbył się obóz sportowo-rekreacyjny. Wzięło w nim udział 60 uczestników. Każdy miał możliwość zwiększyć swoją sprawność fizyczną oraz podnieść umiejętności z piłki nożnej poprzez codzienne treningi oraz sparingi z drużynami z Poznania i Środy Śląskiej natomiast starsza grupa grała z zespołem z Kołobrzegu oraz Koszalina. Uczestnicy obozu oprócz codziennych treningów w piłkę nożną korzystali z uroków morza i plaży, zwiedzali Kołobrzeg, uczestniczyli w rejsie statkiem po morzu, oraz bawili się parku rozrywki DZIKI ZACHÓD, starsza grupa zwiedziła Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu oraz uczestniczyła w meczu KOTWICY Kołobrzeg. |
