LogowanieLICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj7
Wczoraj5
Wizyt w tygodniu7
Wizyt w mesiącu46
Łącznie wizyt32425

Powered by Kubik-Rubik.de


Zimowy obóz sportowo-rekreacyjny w Zawoi

W czasie ferii od 3 do 9 lutego uczniowie z ostrołęckich szkół (SP2, SP1, SP10, STO, ZS nr 5) uczestniczyli  w obozie sportowym w Zawoi organizowanym przez Sławomira Kowalskiego.

Zdjęcia w galerii

 

Głównym celem wyjazdu była nauka jazdy na nartach. Dzieci pod kierunkiem instruktorów narciarskich uczyły się techniki jazdy na nartach, następnie zjeżdżały samodzielnie ze stoku pod okiem opiekunów i instruktorów. Prawie wszyscy opanowali technikę jazdy na nartach.  Uczestnicy mieli także możliwość jazdy na łyżwach na lodowisku ORLIK, korzystania z sanek, ślizgów w zabawach na śniegu, nauczyli się wyplatać branzoletki i różne ozdoby, korzystali także z hali sportowej w zajęciach popołudniowych zajęciach. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wrócili do domu.