LogowanieLICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj2
Wczoraj3
Wizyt w tygodniu21
Wizyt w mesiącu44
Łącznie wizyt31088

Powered by Kubik-Rubik.de


Zimowy obóz narciarski w Zawoii 2012

 

W dniach 22 - 28.01.2012 w Zawoi u podnóża Babiej Góry w Ośrodku Wypoczynkowym DIABLAK odbył się zimowy obóz sportowo-rekreacyjny. Wzięło w nim udział 30 uczestników.

 

W drodze zatrzymałiśmy się w Wadowicach aby zwiedzić Kościół i Muzeum Repliki Domu Jana Pawła II.

Głównym celem obozu była nauka jazdy na nartach. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy stawiali pierwsze kroki na nartach. Szło im doskonale, 13 zjeżdżało ze stoku Kolisty Groń (długość stoku 1000 m, różnica poziomów 784 m - 614 m). Dzieci miały możliwość korzystać z lodowiska na Białym Orliku w Zawoi Wilcznej. Grupa piłkarzy systematycznie trenowała i rozgrywała sparingi na hali sportowej. Wszyscy bawili się doskonale i wrócili w dobrych nastrojach

Zdjęcia w galerii